Konsultacija telefonu: +370 659 50005 / +370 602 18565

Bendraukime:

Laidavimas

Home Laidavimas
Kas-yra-laidavimas

Laidavimas – tai baudžiamajame kodekse numatytas asmens atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės būdas. Atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą – tai teistumo ir bausmės išvengimas.

 

Vairuodamas automobilį padarėte teisės pažeidimą už kurį numatyta baudžiamoji atsakomybė. Taigi įstatyme numatytais atvejais, Jūs galite pasinaudoti galimybe baudžiamąją bylą užbaigti atleidžiant Jus nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Teistumas nėra vien tik baudžiamosios teisės sąvoka. Tai biografijos faktas visam gyvenimui, formaliai ir neformaliai darantis teistą žmogų antrarūšiu visuomenės nariu, kuriam tai nebus atleista ir užmiršta niekada. Tai patentuotas girtuoklis visam gyvenimui, nesvarbu, kaip dorai jis nugyvens tą likusią savo gyvenimo dalį (Vilniaus apygardos teismo teisėjo gerb. A. Cinino žodžiai iš blogo www.cininas.lt).

 

Nedelskite ir pasinaudokite įstatyme numatyta galimybe išvengti teistumo, o tuo pačiu ir bausmės (baudos arba arešto, arba laisvės atėmimo) bei ilgo teisminio proceso.

 

Kaltininko atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą reiškia, kad baudžiamoji byla nutraukiama ir Jūsų biografijoje nebus įrašo teistas.

 

Įtariamieji bei kaltinamieji nusikalstamos veikos (baudžiamojo nusižengimo ar nusikaltimo) padarymu asmenys dažnai ikiteisminio tyrimo metu nėra informuojami, kad yra tokia galimybė būti atleistam nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Tinkamai pasinaudokite savo teisėmis

Net ir padarę nusikalstamą veiką, galite likti neteistu asmeniu, jei tinkamai pasinaudosite savo teisėmis bei laiku kreipsitės dėl kompetentingos teisinės pagalbos pas teisininkus (advokatus).

Atsiliepimai

Ona Sadziene
Ona Sadziene
2023-12-10
Esame labai dėkingi už išskirtinę pagalbą. Tai tikrai aukščiausio lygio profesionalumą ir kompetenciją turintys advokatai, tikri savo srities specialistai. Rūpinosi mūsų problema netgi praėjus pusei metų po teismo sprendimo. Rekomenduojame.
Gutijera Diatlova
Gutijera Diatlova
2023-11-29
Ačiū labai Jums. Rekomenduoju.
Augustė Dargė
Augustė Dargė
2023-11-21
Nuostabi firma. Ačiū uż pagalba.
Aleksej Komarov
Aleksej Komarov
2023-11-06
Quick advisory on my case, helped a lot.
Česlovas Lasevičius
Česlovas Lasevičius
2023-11-04
Nuoširdi rekomendacija. Darbas atliktas su kaupu, viskas aiškiai, konkrečiai. Visada atsakoma į klausimus. Dėkoju už pagalbą.
san san
san san
2023-11-03
Labai rekomenduoju šios įmonės paslaugas, viską išsamiai išaiškino, suteikė visapusiška pagalba, o kas svariaubiausia - nepriekaištingus rezultatus.