Konsultacija telefonu: +370 659 50005 / +370 602 18565

Bendraukime:

Nusikaltimas

Home Nusikaltimas

Už šiuos teisės pažeidimus, asmuo gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės arba gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal LAIDAVIMĄ ir taip išvengti TEISTUMO.

BK 281<sup>1</sup> str.

Transporto priemonės vairavimas, kai nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas.

BK 281<sup>1</sup> str.

Atsisakymas tikrintis savo neblaivumą, kai buvo nustatyti neblaivumo požymiai.

BK 281<sup>1</sup> str.

Alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo ir vairuotojui nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas.

BK 281 str. 1 d.

Tas, kas vairuodamas transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

BK 281 str. 2 d.

Tas, kas vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus (nustatytas 0,41 ir daugiau promilių neblaivumas arba neblaivumo patikrinimo vengimas arba alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo) ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata arba nukentėjusiam asmeniui padaryta didelės turtinės žalos.

BK 281 str. 3 d.

Tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo sunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

BK 281 str. 4 d.

Tas, kas vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus (nustatytas 0,41 ir daugiau promilių neblaivumas arba neblaivumo patikrinimo vengimas arba alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo) ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo sunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

BK 282 str.

Tas, kas nevairuodamas transporto priemonės pažeidė transporto eismo tvarkos ar saugumo taisykles, jeigu dėl to žuvo žmogus arba buvo sunkiai sutrikdyta žmogaus sveikata.

Laiku sužinokite savo pasirinkimo galimybes

Laiku gaukite efektyvų, profesionalų advokato patarimą apie tai, kokias pasirinkimo galimybes baudžiamajame procese Jūs turite.

Atsiliepimai

Ona Sadziene
Ona Sadziene
2023-12-10
Esame labai dėkingi už išskirtinę pagalbą. Tai tikrai aukščiausio lygio profesionalumą ir kompetenciją turintys advokatai, tikri savo srities specialistai. Rūpinosi mūsų problema netgi praėjus pusei metų po teismo sprendimo. Rekomenduojame.
Gutijera Diatlova
Gutijera Diatlova
2023-11-29
Ačiū labai Jums. Rekomenduoju.
Augustė Dargė
Augustė Dargė
2023-11-21
Nuostabi firma. Ačiū uż pagalba.
Aleksej Komarov
Aleksej Komarov
2023-11-06
Quick advisory on my case, helped a lot.
Česlovas Lasevičius
Česlovas Lasevičius
2023-11-04
Nuoširdi rekomendacija. Darbas atliktas su kaupu, viskas aiškiai, konkrečiai. Visada atsakoma į klausimus. Dėkoju už pagalbą.
san san
san san
2023-11-03
Labai rekomenduoju šios įmonės paslaugas, viską išsamiai išaiškino, suteikė visapusiška pagalba, o kas svariaubiausia - nepriekaištingus rezultatus.