Konsultacija telefonu: +370 659 50005 / +370 602 18565

Bendraukime:

Nusikaltimas

Home Nusikaltimas

Už šiuos teisės pažeidimus, asmuo gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės arba gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal LAIDAVIMĄ ir taip išvengti TEISTUMO.

BK 281<sup>1</sup> str.

Transporto priemonės vairavimas, kai nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas.

BK 281<sup>1</sup> str.

Atsisakymas tikrintis savo neblaivumą, kai buvo nustatyti neblaivumo požymiai.

BK 281<sup>1</sup> str.

Alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo ir vairuotojui nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas.

BK 281 str. 1 d.

Tas, kas vairuodamas transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

BK 281 str. 2 d.

Tas, kas vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus (nustatytas 0,41 ir daugiau promilių neblaivumas arba neblaivumo patikrinimo vengimas arba alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo) ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata arba nukentėjusiam asmeniui padaryta didelės turtinės žalos.

BK 281 str. 3 d.

Tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo sunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

BK 281 str. 4 d.

Tas, kas vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus (nustatytas 0,41 ir daugiau promilių neblaivumas arba neblaivumo patikrinimo vengimas arba alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo) ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo sunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

BK 282 str.

Tas, kas nevairuodamas transporto priemonės pažeidė transporto eismo tvarkos ar saugumo taisykles, jeigu dėl to žuvo žmogus arba buvo sunkiai sutrikdyta žmogaus sveikata.

Laiku sužinokite savo pasirinkimo galimybes

Laiku gaukite efektyvų, profesionalų advokato patarimą apie tai, kokias pasirinkimo galimybes baudžiamajame procese Jūs turite.